ІВАН ОГІЄНКО

Вікторія Атаманчук. Збірник "Іван Огієнко і сучасна наука та освіта. Серія філологічна" зареєстрований у наукометричній базі Copernicus 

Дорогі колеги!

Збірник «Іван Огієнко і сучасна наука та освіта. Серія філологічна» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка зареєстрований у наукометричній базі Copernicus.

Запрошуємо Вас взяти участь у підготовці XIV випуску збірника, приуроченого до 135-ої річниці від дня народження Івана Огієнка.

[Стаття повністю]
 
Posted by Вікторія Атаманчук Sunday, January 29, 2017 9:43:00 AM

Вікторія Атаманчук. Презентація науково-дослідного центру огієнкознавства 

19 січня 2017 р. здійснена презентація науково-дослідного центру огієнкознавства у міській бібліотеці імені Костя Солухи. Приводом стала 135-та річниця від дня народження Івана Огієнка. Громадськість дізналася про події, які відбуваються в нашому університеті на честь його засновника. 

[Стаття повністю]
 
Posted by Вікторія Атаманчук Monday, January 23, 2017 8:23:00 AM

Вікторія Атаманчук. "135 років Іванові Огієнку: погляд студентів" 

17 січня 2017 р. науково-дослідний центр огієнкознавства Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка провів захід «135 років Іванові Огієнку: погляд студентів».

Захід підготували студенти IV курсу факультету української філології та журналістики Анастасія Ясинецька, Анна Вардинська, Оксана Пасічник, Анастасія Пара, Анна Кравчук, Інна Бугерчук, Андрій Гуменний, Аліна Заріцька.

Студенти представили Івана Огієнка як визначного діяча і науковця та неординарну людину. Їхні виступи висвітлювали релігійну та освітню діяльність Івана Огієнка, його роль у створенні Кам’янець-Подільського державного українського університету. Важливого значення студенти надали осмисленню особистого життя українського подвижника, його творчої спадщини, що відобразила національну самоідентичність та дух часу.

[Стаття повністю]
 
Posted by Вікторія Атаманчук Thursday, January 19, 2017 10:35:00 AM

Вікторія Атаманчук. І Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція "Канон Івана Огієнка у сучаcній науковій парадигмі" 

16 січня 2017 р. науково-дослідний центр огієнкознавства Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка провів І Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Канон Івана Огієнка у сучасній науковій парадигмі» (з нагоди 135-річчя від дня народження Івана Огієнка).

Інтернет-конференція проводилася за допомогою системи відеоконференцій Skype for Business, роботу якої організував Андруховський А. Б., старший викладач кафедри інформатики.

В онлайн-форумі взяли участь науковці з різних міст України: Калита О. М., Поворознюк С. І., Пуряєва Н. В., Сінченко О. Д. (м.Київ), Літвінова І. М. (м.Харків), Хом’як Н. О., Покропивний М. П. (м.Житомир), Яремчук Н. В. (м.Одеса), Папіш В. А. (м.Ужгород), Солецький О. М. (м.Коломия), Кметь І. Ф. (м.Львів), Форошевська К. О., Степанян К., Леськова А. (м.Миколаїв).

[Стаття повністю]
 
Posted by Вікторія Атаманчук Tuesday, January 17, 2017 2:51:00 PM

Відзначення 135-річчя Івана Огієнка 

Posted by Вікторія Атаманчук Thursday, January 12, 2017 9:00:00 AM

Вікторія Атаманчук. Журнал науково-дослідного центру огієнкознавства "Студенти про Івана Огієнка" 

Науково-дослідний центр огієнкознавства Кам’янець-Подільського національного університет імені Івана Огієнка видав перший номер журналу «Студенти про Івана Огієнка». Номер приурочений до 135-річчя від дня народження Івана Огієнка. Студенти запропонували власне бачення постаті та діяльності видатного українця у реаліях його доби і сучасних проекціях. Зокрема, це стосується студентських роздумів про наукові й художні досягнення Івана Огієнка у національному, релігійному, філософському дискурсі.

Журнал репрезентує мистецькі здобутки студентів, які створили портрети Івана Огієнка, написали поезії та оповідання, присвячені першому ректору університету. 

[Стаття повністю]
 
Posted by Вікторія Атаманчук Friday, January 06, 2017 9:00:00 AM