ІВАН ОГІЄНКО

Вікторія Атаманчук. Створення сайту "Іван Огієнко" 

Сайт "Іван Огієнко" був створений у 2014 році. Розробка проекту та адміністрування сайту - Вікторія Атаманчук.

[Стаття повністю]
 
Posted by Вікторія Атаманчук Wednesday, May 09, 2018 9:42:00 AM

Вікторія Атаманчук. Звіт про роботу керівника науково-дослідного центру огієнкознавства за 2017 рік 

  1. Перереєструвала збірник «Іван Огієнко і сучасна наука та освіта» як фахове видання з філологічних наук.
  2. Зареєструвала збірник «Іван Огієнко і сучасна наука та освіта» як фахове видання (серія філологічна) у наукометричній базі Copernicus.
  3. Підготувала і видала ХІІІ випуск збірника «Іван Огієнко і сучасна наука та освіта» (Іван Огієнко та сучасна освіта і наука : науковий збірник : серія філологічна [редкол.: В.П.Атаманчук (відп. ред.) та ін.]. / – Кам’янець-Подільський : Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2016. – Вип. ХІІІ. – 384 с. Фахове видання.
  4. Підготувала і видала ХІV випуск збірника «Іван Огієнко і сучасна наука та освіта» (Іван Огієнко та сучасна освіта і наука : науковий збірник : серія філологічна [редкол.: В.П.Атаманчук (відп. ред.) та ін.]. / – Кам’янець-Подільський : Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2017. – Вип. ХІV. – 516 с. Фахове видання. Наукометричне видання.
  5. Підготувала і провела І Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Канон Івана Огієнка у сучасній науковій парадигмі» (16 січня 2017 р.).
  6. Підготувала і провела форум «135 років Іванові Огієнку: погляд студентів (17 січня 2017 р.).
  7. Підготувала і видала перший номер журналу науково-дослідного центру огієнкознавства «Студенти про Івана Огієнка» (до 135-річчя Івана Огієнка).
[Стаття повністю]
 
Posted by Вікторія Атаманчук Saturday, May 05, 2018 9:19:00 AM